Hakkımızda

Teknopro.org – Hakkımızda

2020 Eylül ayında kurulmuş olan teknopro.org sitemiz güncel teknoloji bilgi ve haberlerini okurlarla buluşturmaktadır.

Teknopro.org, uzman editör kadrosuyla içerik ve teknoloji alanlarında uzmanlaşmış ve sektöründe sayısız yeniliğe imza atmıştır. Teknoloji alanında 10 yılı aşkın bilgi birikimini ile günümüz teknolojisiyle harmanlayarak Ar-Ge faliyetlerini yürüten Teknopro halihazırda bulut bilişim bilgileri ve teknolojileri alanında lider konumda bulunduğu teknoloji haberleri pazarına ek olarak Dünya pazarında da farklı dillerle içerik üretmektedir.

Vizyonumuz

Bu eşsiz yolculukta sizlere yardımcı olmaktan büyük bir onur duyuyor ve okurlarımız için yıllar boyunca ürettiğimiz içeriklerden dolayı 10 yıllık teknoloji haberleri alanında büyük bir gurur duyuyoruz. Yolculuğumuzu sizlerle paylaşmak isteriz. Vizyonumuz teknoloji haberleri okurlarımıza; faaliyetlerimiz süresince teknoloji açısından gerekli her türlü desteği temin etmektir.

Misyonumuz

Misyonumuz, okurlarımızın doğru, güncel ve haber niteliği taşıyan içeriklere hızlı bir şekilde ulaşmasını hedeflemekteyiz. Her türlü teknoloji ve bilgi faaliyetleri açısından okurlarımıza destek vermekteyiz. Doğru ve tarafsız teknoloji haberlerini okurlarımız için üretiyor ve sunuyoruz. Araştırmacı ve uzman editör ekibimizle okurlarımıza %99 düzeyinde memnuniyet sağlamak için çalışıyoruz.